Menu
  • Samochodowe instalacje gazowe
  • Regeneracja przekładni kierowniczych

Serwis samochodowych instalacji gazowych

tartarini1 2 3   6AC_autgaz_logo_m

Firma AUTO Korbas to autoryzowany warsztat serwisu samochodowych instalacji gazowych we wszelkiego typu samochodach. Oferujemy kompleksowe usługi: serwis, przeglądy samochodowych instalacji gazowych. Serwisujemy również auta z instalacjami wykonanymi w innych warsztatach.

Jesteśmy autoryzowanym warsztatem znanej włoskiej marki Landi Renzo, obsługujemy instalacje gazowe LandiRenzo i Lovato.

Zajmujemy się serwisem, naprawą i przeglądem znanych na rynku instalacji gazowych włoskiego producenta TARTARINI.

Zapewniamy krótkie terminy i profesjonalną jakość usług.

Jesteśmy rekomendowanym warsztatem autogaz specjalizującym się w marce STAG.

ZAPRASZAMY

Instalacja gazowa Stag-Q Box


System sekwencyjnego wtrysku gazu STAG-4 Q-BOX BASIC jest pierwszym z rodziny nowej generacji sterowników produkowanych przez AC S.A. Przeznaczony jest do pojazdów z 4-cylindrowym silnikiem z pośrednim wtryskiem benzyny.

Konstrukcja urządzenia oparta jest na nowoczesnym, wysoce wydajnym 32-bitowym mikroprocesorze, umożliwiającym bardzo precyzyjne sterowanie dawką gazu, szybką reakcję na zmieniające się warunki pracy silnika i pomiar czasów wtrysku benzyny.
Platforma sprzętowa wyposażona została w wiele przydatnych funkcji m.in. możliwość zmiany sekwencji wtrysku, obsługę bezprzewodowego interfejsu bluetooth i możliwość odczytu obrotów na podstawie sygnałów z wtrysku benzyny.

STAG-4 Q-BOX BASIC produkowany jest w oparciu o najnowszą technologię i na bazie najwyższej jakości komponentów testowanych w laboratoriach Centrum Badawczo-Rozwojowego AC SA zgodnie z normami Automotive. Idealnie dobrane podzespoły i innowacyjny 32-bitowy procesor sygnałów sterujący układem wtrysku gazu gwarantują precyzyjne i błyskawiczne dawkowanie paliwa i zapewniają jeszcze oszczędniejszą jazdę na zasilaniu gazowym.
STAG-4 Q-BOX BASIC to optymalne rozwiązanie dla współczesnych silników zapewniające ich trwałość, bezawaryjną eksploatację, bezpieczeństwo i komfort użytkowania.