Menu

Montaż i serwis samochodowych instalacji gazowych

tartarini1 2 3 4 5 6AC_autgaz_logo_m

Firma AUTO Korbas to autoryzowany warsztat montażu i serwisu samochodowych instalacji gazowych we wszelkiego typu samochodach. Oferujemy kompleksowe usługi: montaż, serwis, przeglądy samochodowych instalacji gazowych. Serwisujemy również auta z instalacjami wykonanymi w innych warsztatach.

Oferujemy urządzenia, począwszy od podstawowych instalacji gaźnikowych, kończąc na instalacjach do samochodów z wtryskiem i katalizatorem.

Posiadamy w ofercie instalacje nadające się do samochodów z plastikowym kolektorem, do których stosujemy systemy wtrysku gazu oraz sekwencyjne wtryski gazu.

Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem następujących firm: AGC, Landi Renzo, Lovato, AC, Stako, Prins, Stag, Elpigaz, KME, Autronic, Zenit, Zavoli, Vialle, Tartarini, Omegas.

Zajmujemy się serwisem, naprawą i przeglądem znanych na rynku instalacji gazowych włoskiego producenta TARTARINI.

Zapewniamy krótkie terminy i profesjonalną jakość usług.

Na czas montażu mamy do dyspozycji naszych klientów bezpłatnie auta zastępcze.

UWAGA !!!

Jesteśmy autoryzowanym warsztatem znanej na świecie włoskiej firmy LandiRenzo. Proponujemy oryginalną włoską legendarną markę LOVATO o nazwie Smart w cenie polskich składanych zestawów.

Gwarancja 24 miesiące bez limitu kilometrów !!!

ZAPRASZAMY

Instalacja gazowa Smart firmy Lovato

Instalacja gazowa Smart firmy Lovato to nowoczesny, wydajny i oszczędny system sekwencyjnego wtrysku gazu. Produkt ten po za niezawodnością oferuje bardzo szerokie możliwości regulacyjne pozwalające na dostosowanie do konkretnego modelu samochodu. Jego bardzo ważnym atutem jest przystępna cena jak na produkt tak wysokiej jakości. Przy projektowaniu systemu gazowego Smart, firma LOVATO wykorzystała swoje wieloletnie doświadczenie w produkcji samochodowych instalacji gazowych jak i innowacyjne rozwiązania elektroniczne firmy AEB. Lovato Smart jest przeznaczony do zasilania zarówno wolnossących jak i turbodoładowanych silników. Lovato Smart dysponuje zaawansowanymi funkcjami, umożliwiającymi zasilanie najbardziej popularnych silników stosowanych w samochodach na europejskim rynku. Bardzo ważnym atutem tej instalacji gazowej jest fakt, iż wszystkie jej podzespoły są wytwarzane i gwarantowane przez jednego producenta, dzięki czemu współpracują ze sobą bezproblemowo.

Projektując je firma zaplanowała iż mają tworzyć jedną całość, a nie jak większość tanich produktów obecnych na polskim rynku składanych z komponentów różnych firm.

System Smart LOVATO objęty jest 2 letnią gwarancją, bez limitu kilometrów.

O szczegóły oferty zadzwoń do nas tel. 61 670 33 69, 604 353 743